banner
Gündem

Zabıta ekipleri ise molozları açık alanlara dökenleri uyardı

BELEDİYE EKİPLERİ YENİ SANAYİ SİTESİNDE PEYZAJ ALANLARI VE ORTA REFÜJLERDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI BAŞLATTI Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları için gittiği Yeni Sanayi Sitesinde (ASTİM) esnafların çevre ve orta..

Zabıta ekipleri ise molozları açık alanlara dökenleri uyardı
banner

BELEDİYE EKİPLERİ YENİ SANAYİ SİTESİNDE PEYZAJ ALANLARI VE ORTA REFÜJLERDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları için gittiği Yeni Sanayi Sitesinde (ASTİM) esnafların çevre ve orta refüj temizliği talebine karşılık verdi. Belediye ekipleri, sanayi sitesinde peyzaj alanlarında ve orta refüjlerde genel temizlik başlattı. Belediye Başkanı Dinçer, “Bütün esnaflarımızın müsterih olsun. Sanayi sitemizin ana caddesindeki asfalt çalışmamızdan sonra çevre temizliğini de belirli aralıklarla sürdüreceğiz” dedi.

Aksaray Belediyesine bağlı ekipler, yeni sanayi sitesinde peyzaj alanlarında ve orta refüjlere gelişi güzel dökülen inşaat atıkları ve molozları ortadan kaldırmaya başladı. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in sanayi sitesiyle ilgili olarak “Daha öncede olduğu gibi sanayi esnaflarımızın taleplerini yine karşıladık. Ekiplerimiz sanayimizde peyzaj alanlarını ve orta refüjleri temizledi. Çevre temizliği konusunda üzerimize ne düşüyorsa yapmaya devam edeceğiz. Biz her zaman esnaflarımızın yanındayız. Temiz bir sanayi bölgesi sadece belediyenin değil hepimizin sorumluluğu altındadır. İş birliği ve birlikte sorumluluk alarak, daha temiz daha güvenli bir çevre oluşturabiliriz” dedi.

MOLOZLARI REFÜJLERE DÖKMEYELİM!

Aksaray Belediyesi Park Bahçe ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, temizlik çalışması sürdürürken Zabıta ekipleri de gelişi güzel yerlere moloz dökmemeleri konusunda esnafları uyardı.

Aksaray Belediyesinden yapılan açıklamada yeni sanayi içerisinde moloz döküm alanı belirlendiğini ve önümüzdeki günlerde moloz döküm alanı ile ilgili uyarı levhaları ile yönlendirmelerin yapılacağı bildirildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası