Siyaset

Zafer Partisi Başkanı Özdağ Aksaray’da

ZP BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ: DİĞER PARTİLERLE İTTİFAK ZAFER PARTİSİ’NİN GÜNDEMİNDE YOK Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Zafer Partisi’nin 9 ay önce kurulmasından bugüne Türk siyasetinde dengeler köklü şekilde değişmiştir…

Zafer Partisi Başkanı  Özdağ Aksaray’da
banner

ZP BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ: DİĞER PARTİLERLE İTTİFAK ZAFER PARTİSİ’NİN GÜNDEMİNDE YOK

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Zafer Partisi’nin 9 ay önce kurulmasından bugüne Türk siyasetinde dengeler köklü şekilde değişmiştir. İki cepheye bölünmüş Türk siyaseti yeniden yapılanmaktadır” dedi.

Kent merkezinde bir restoranda basın mensuplarıyla bir araya gelen Özdağ, sivil toplum örgütleri, kurumları ziyaret etmek ve esnaflarla bir araya gelmek için Aksaray’ı ziyaret ettiklerini söyledi.

Zafer Partisi’nin Temmuz ayının sonunda 1. Olağanüstü Kongresinin gerçekleşeceğini belirten Özdağ, şöyle konuştu: “Bu süreçte hızla il teşkilatlarımızın ve kongrelerimizin gerçekleştireceğiz. Şu anda Zafer Partisi Türkiye’nin 62 ilinde örgütlenmiş durumda. Kongremiz gerçekleşene kadar 81 ilde örgütlenmemizi tamamlamış olacağız. Zafer Partisi’nin 9 ay önce kurulmasından bugüne Türk siyasetinde dengeler köklü şekilde değişmiştir. İki cepheye bölünmüş Türk siyaseti yeniden yapılanmaktadır. Türk halkının gerçek sorunlarını gündeme getirmeyen bu iki cepheli hacivat karagöz oyununun Zafer Partisi her iki ittifakın da içinde yer almayarak ve Türk halkının gerçek sorunlarını dile getirerek bozmuştur ve bozmaya devam edecektir. Bir kaç gün önce yapılan en kapsamlı araştırmalardan birisinin ortaya koyduğu sonuç Zafer Partisinin oy oranının yüzde 7,4 olduğudur.”

‘DESTEK HER GEÇEN GÜN ARTIYOR’

Özdağ, bu anket sonuçlarının kendilerini şaşırtmadığını, Zafer Partisi’nin nasıl bir destek aldığını ve her geçen gün bu desteği büyüttüğünü bildiklerini vurguladı. Türk milletinin iradesini bir tek Zafer Partisi güçlü bir şekilde gündeme taşıdığını iddia eden Özdağ, “Diğer partilerle ittifak Zafer Partisi’nin gündeminde yok. Daha seçimlere bir sene var. Bu süre içerisinde siyasette hangi gelişmeler olur onları henüz bilmiyoruz. Gündemimiz tek başına seçime girmek üzerine” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL