Gündem

Ziraat Katılım Bankasının İkinci Şubesi hizmete girdi

ZİRAAT KATILIM BANKASININ AKSARAY’DA 2’NCİ TÜRKİYE’DE 197’NCİ ŞUBESİ AÇILDI Aksaray’da Ziraat Katılım Bankası’nın yeni şubesi görkemli bir törenli hizmete girdi. Somuncu Baba Şubesinin açılışına Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Aksaray Milletvekili..

Ziraat Katılım Bankasının İkinci Şubesi hizmete girdi
banner

ZİRAAT KATILIM BANKASININ AKSARAY’DA 2’NCİ TÜRKİYE’DE 197’NCİ ŞUBESİ AÇILDI

Aksaray’da Ziraat Katılım Bankası’nın yeni şubesi görkemli bir törenli hizmete girdi. Somuncu Baba Şubesinin açılışına Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Aksaray Milletvekili Hüseyin Altınsoy, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Metin Özdemir, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ahmet Koçaş, Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, İl Müftüsü Veysel Işıldar ve davetliler kesti.

‘ANADOLU’DA NEREYE BAKSAK ZİRAAT BANKASINI GÖRÜYORUZ’

Açılışta bir konuşma yapan Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, “Ziraat Bankasından doğan çok yegane bir kurum. Ziraat bankası ise Osmanlı’dan miras kalan dedelerimizin yadigarı bir kuruluş. 160 yaşında köklü bir kurum. Anadolu’da nereye baksak Ziraat Bankasını görüyorduk ama 2015’den bu yana artık her yerde Ziraat Katılım bankalarını da görmeye başladık. Böyle gelişen bir kurumun 2’nci şubesini şehrimizde görmekten heyecan duyduğumu ifade etmek istiyorum. Aksaray’ımız her geçen gün yalnızca merkezi ile değil ilçeleriyle de birlikte gelişmekte olan bir şehir. Sürekli olarak göç alan bir şehir her yere yakınlığından ötürü. O bakımdan ben Metin Özdemir müdürümüzü kutluyorum. Çokta güzel özetlemeler yaptılar maşallah muhteşem bir ekibi var. Aksaray’da ki katılım şubelerine katılımlarımızla ayrı bir renk vereceğiz inşallah” dedi.

‘AKSARAY BÜYÜYEN BİR ŞEHİR’

Milletvekili Hüseyin Altınsoy ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Şehrimiz mevduat yönünden oldukça zengin ve ihracat yönünden de zengin. Organize sanayilerimiz artıyor. Organize sanayimiz merkezde 4’üncü genişleme alanı çalışmaları devam ederken ilçelerimizde organize sanayilerimiz hızla gelişmeye devam ediyor. Daha büyüyüp gelişeceğiz. Bu finans merkezinin öncelikle Aksaray’ımıza sonrasında tüm ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

‘FAİZSİZ FİNANS SİSTEMİNİN BÜYÜMESİ VE GELİŞMESİ İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ’

Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Metin Özdemir; “Türkiye’nin ilk kamu katılım bankası olan ziraat katılım bankamız katılım finans sektörümüzün büyümesi ve gelişmesi adına büyük katkılar sunmakta. 2015 yılında faaliyetlerine başladı. İnşallah bu ay 9’uncu yaşımızı kutlamış olacağız. Bu kadar kısa süre içinde 200’e yakın şube açtık ve burası 197’inci şubemiz. İnşallah katılım finans sektörünü büyütmeye Ziraat Katılım ailesi olarak devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın katılım finans sektörüne ilgisini alakasını ve desteğini arkamızda hissediyoruz ve faizsiz finans sisteminin gelişmesi ve büyümesi için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz” dedi. Foto-Haber: Kamil İPEKLİ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası