banner
Gündem

100’ün üzerinde kalp ameliyatı yapıldı

AKSARAY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ, 100’ÜN ÜZERİNDE BAŞARILI AÇIK KALP AMELİYATI GERÇEKLEŞTİRDİ İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Onur Karaca ile birlikte..

100’ün üzerinde kalp ameliyatı yapıldı
banner

AKSARAY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ, 100’ÜN ÜZERİNDE BAŞARILI AÇIK KALP AMELİYATI GERÇEKLEŞTİRDİ

İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Onur Karaca ile birlikte Kalp Damar Cerrahisi Kliniğini ziyaret ederek ilgili birim ve sorumlularından birimlerdeki iş ve işleyişler hakkında bilgiler aldı.

Güleç; “Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 100’ün üzerinde açık kalp ameliyatını Kalp Damar Cerrahisi Kliniğinin özverili tüm çalışanlarıyla birlikte başarı ile gerçekleştirmiştir. 6 Kalp Kapağı, 3 Aort Diseksiyonu, 1 Miksoma, 1 Ventrikül Rüptürü, 1 Sol Atrial Tormbüs, 2 ASD ve 90 Bypass ameliyatı başarı ile gerçekleştirilmiş, hastalarımız sağlıkla taburcu edilmişlerdir. Hastanemiz, açık kalp ameliyatlarının yüzde 20’sini acil olarak gerçekleştirmiş olup, Kalp Damar Kliniği 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Bu süre zarfında Damar Cerrahisi alanında Varis, Aort Anevrizması, Periferik Arter Hastalıkları gibi birçok kritik müdahale de başarı ile tamamlanmıştır” dedi.

Ziyaret sonrasında çalışanlar ile sohbet eden Güleç, özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileterek personelimize görevlerinde başarılar diledi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası