Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig 13. Grupta mücadele eden Aksaray 1989 Spor Kulübü, ligin 14. haftasında deplasmanda Kayseri Voleybol’u 3-0 mağlup etti. Kayseri-Gevher Nesibe Spor Salonu’nda oynanan müsabakaya temsilcimiz..
Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig 13. Grupta mücadele eden Aksaray 1989 Spor Kulübü, ligin 14. haftasında deplasmanda Kayseri Voleybol’u 3-0 mağlup etti.
Kayseri-Gevher Nesibe Spor Salonu’nda oynanan müsabakaya temsilcimiz etkili başladı. 1989 Spor Kulübü ilk seti 19-25 kazandı. İkinci sette de etkili oyununu sürdüren temsilcimiz ikinci seti de 17-25 kazandı. Son sette de aynı skorla farkı açan Aksaray takımı, müsabakayı 20-25 skorla 3-0 kazandı.
Aksaray 1989 Spor Kulübü Başkanı Ferit Gemici, “Deplasmanda kazanarak 11’inci galibiyetimizi alarak liderliğimizi sürdürdük. Bu hafta ise sahamızda 21 Ocak Pazar günü Seyhan Belediye takımını konuk edecek. 1 günlük iznin ardından takımımızın Seyhan hazırlık çalışmaları başlayacak” diye konuştu. Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)