Aksaray’da farklı tarihlerde 3 farklı noktada hırsızlık yapan 1 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Aksaray Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince Kılıçarslan, Bahçeli ve Coğlaki Mahallelerinde meydana gelen..
Aksaray’da farklı tarihlerde 3 farklı noktada hırsızlık yapan 1 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Aksaray Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince Kılıçarslan, Bahçeli ve Coğlaki Mahallelerinde meydana gelen evden hırsızlık olaylarını yapan kişinin M.K. (25), olduğunu güvenlik kameralarından tespit etti. Ekipler şahsı çaldığı malzemelerle Coğlaki Mahallesi’nde yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)