banner
Gündem

8 ayda hafız oldu

Aksaray’da 8 ay gibi kısa bir sürede hafızlığını tamamlayan ortaokul öğrencisi Ravzagül Sever için ‘Taç Giyme Merasimi’ düzenlendi. Kur’an Kursu Öğreticisi Nurcan Sever’in kızı olan ve Cemaleddin Aksarayî Hafız İmam..

8 ayda hafız oldu
banner

Aksaray’da 8 ay gibi kısa bir sürede hafızlığını tamamlayan ortaokul öğrencisi Ravzagül Sever için ‘Taç Giyme Merasimi’ düzenlendi.

Kur’an Kursu Öğreticisi Nurcan Sever’in kızı olan ve Cemaleddin Aksarayî Hafız İmam Hatip ortaokulu öğrencisi olan Ravzagül Sever, hem ailesinin hem de hocalarının destekleriyle 8 ay gibi kısa bir sürede hafızlığını tamamladı. Genç hafız için Cemaleddin Aksarayî Hafız İmam Hatip Ortaokulu hafızlık kutlama salonunda gerçekleştirilen ‘Hafızlık Taç Giyme’ merasimine İl Müftüsü Veysel Işıldar, İl Müftü Yardımcısı Mahmut Çelikoğlu, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bozova, kurs yöneticileri, hafızımızın ailesi ve arkadaşları katıldı.

İl Müftüsü Işıldar ,Bu kadar kısa bir sürede hafızlığını tamamlayan öğrenciyi ve ailesini tebrik etti. Ayrıca törende, daha önce yapılan yarışmalarda dereceye giren: Ortaokullar arası kızlar hafızlık yarışması il birincisi olan Gülnazik Oğulganmış; Ortaokullar arası erkekler hafızlık yarışması il birincisi olan Ahmet Asaf Sever; Ortaokulları arası Kur’an-ı güzel okuma yarışması birincisi Ayşe Gülcan Öztürk’e ödülleri ve çeşitli hediyeler takdim edildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası