banner
Gündem

AK Parti heyetinden çat kapı ziyaretler

Aksaray’da iftar vakti öncesi çat kapı ev ziyaretlerine devam eden AK Parti heyet, bugüne kadar, Aratol Bahçeli, İstiklal, Bahçeli, Hamidiye (Bahçesaray), Hamidiye Kırımlı, Bayram Baba, Kalanlar, Bedir Muhtar, Kurtuluş, mahallelerinde..

AK Parti heyetinden çat kapı ziyaretler
banner

Aksaray’da iftar vakti öncesi çat kapı ev ziyaretlerine devam eden AK Parti heyet, bugüne kadar, Aratol Bahçeli, İstiklal, Bahçeli, Hamidiye (Bahçesaray), Hamidiye Kırımlı, Bayram Baba, Kalanlar, Bedir Muhtar, Kurtuluş, mahallelerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dua isteyen Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “En büyük sermayemiz, vatandaşlardan gelecek hayır dualardır” dedi.

Ramazan ayının manevi atmosferi içerisinde vatandaşlarla daha çok bir arada olma arzusu içerisinde olduklarını ifade eden Aktürk, “Vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ediyoruz. Seçim var diye değil, bu bizim geleneksel hale getirdiğimiz bir çalışma. Yüz yüze görüşerek onların varsa sorunlarını kendilerinden bizzat dinliyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde çözüm bulmanın gayreti içerisinde oluyoruz. Bu ziyaretleri niye yapıyoruz, çünkü Ramazan beraberinde güzel duyguları canlandırıyor. Dertleşelim, sohbet edelim, birbirimizle olan kardeşliğimizi, bağlarımızı güçlendirelim diye de bu tür buluşmaları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ihtiyaçlarını ya da sorunları, sıkıntıları, bir talepleri olup olmadığını öğrenmeye çalışıyoruz bu ziyaretlerle. Bizim en büyük sermayemiz, insanlarımızın hayır dualarını alabilmektir. Onun için ziyaretlerimizde kendilerinden dualarını eksik etmemelerini de istirham ediyoruz. Amacımız, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içerisinde tüm gönüllere bu manevi iklimi büyük Ramazan ayında bir nebze de olsa dokunmaktır. Ramazan ayı boyunca farklı mahallelerde yalnız, hasta ve mağdur ailelere çat kapı ziyaretler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Onların yaşam alanlarında inşallah bir arada olacağız.”

Başkan Aktürk’e yapmış olduğu ziyaretlerde Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları eşlik ediyor. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası