Aksaray Barosu avukatları Güzelyurt Ilısu köyünden başlayıp dipsiz vadisi musalı dut pınarı çavuşluya kadar 10 kilometrelik bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüş esnasında Şehit Önder GÜZEL Bakım ve ( Rehabilitasyon )merkezi..
Aksaray Barosu avukatları Güzelyurt Ilısu köyünden başlayıp dipsiz vadisi musalı dut pınarı çavuşluya kadar 10 kilometrelik bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüş esnasında Şehit Önder GÜZEL Bakım ve ( Rehabilitasyon )merkezi de ziyaret edildi.
Yürüyüş sonrası açıklama yapan Baro Başkanı Av.Ferit Köse “Aksaray Barosu olarak her alanda olduğu gibi meslektaşlarımızın sosyalleşmesi ve bir araya gelmesi için yaptığımız faaliyetler de devam edecektir. Yürüyüşe katılan meslektaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)