Gündem

‘Aksaray dünyada yaşanan acılara büyük fedakârlıklar gösteriyor’

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, TÜRKİYE İNSAN HAKLARI VE EŞİTLİK KURUMU İKİNCİ BAŞKANI ALİŞAN TİRYAKİ VE BERABERİNDEKİ HEYETLE BİRLİKTE ‘’HAYIR ÇARŞISINI’’ ZİYARET ETTİ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesini..

‘Aksaray dünyada yaşanan acılara büyük fedakârlıklar gösteriyor’
banner

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, TÜRKİYE İNSAN HAKLARI VE EŞİTLİK KURUMU İKİNCİ BAŞKANI ALİŞAN TİRYAKİ VE BERABERİNDEKİ HEYETLE BİRLİKTE ‘’HAYIR ÇARŞISINI’’ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesini ziyarete gelen Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu İkinci Başkanı Alişan Tiryaki ve beraberindeki heyetle birlikte Ulu Cami Önünde kurulan Hayır Çarşısını ziyaret etti.

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu İkinci Başkanı Alişan Tiryaki beraberindeki heyetle birlikte Aksaray Belediyesi hizmet binasında Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ziyaret etti. Başkan Dinçer ziyaretçilerine Aksaray’da hayata geçirdikleri projeleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Dinçer, ziyaretin ardından Türkiye Diyanet Vakfı’nın Aksaray Ulu Cami Önünde Filistinli mazlumlar için kurduğu ‘Hayır Çarşısını’ tanıttı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in ve beraberindeki heyetin hayır çarşısına yaptığı ziyarette Aksaray İl Müftüsü Veysel Işıldar ve STK Platformu Başkanı İlhan Demir’de eşlik ettik etti. Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu İkinci Başkanı Alişan Tiryaki Aksaray’dan Gazze’ye uzanan hayır elinin insanlık adına örnek teşkil ettiğini söyledi. Başkan Tiryaki, bu tür etkinliklere verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i tebrik ederek başarılar diledi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Hayır Çarşısında kurulan stantları tek tek gezerek Filistin’de yaşayan mazlumlara yardım amaçlı emek verenlere teşekkür ederek kolaylıklar diledi. Başkan Dinçer, Aksaraylıların dünyanın her yerinde yaşanan acılara her zaman büyük fedakârlıklar göstererek çare aradıklarını belirtti. Hayır Çarşısındaki tüm emek verenlere destek olmak için alışveriş yapanlara teşekkür etti. (Haber Bülteni)

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası