banner
Gündem

Aksaray protokolünden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajları

‘Toplumsal bilginin kaynağı da basındır’ Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir basın açıklaması yaptı. Kumbuzoğlu açıklamasında; “Sizler, şartlar ne kadar ağır olursa olsun, her zaman..

Aksaray protokolünden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajları
banner

‘Toplumsal bilginin kaynağı da basındır’

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir basın açıklaması yaptı. Kumbuzoğlu açıklamasında; “Sizler, şartlar ne kadar ağır olursa olsun, her zaman ve her yerde, mesafe ve mesai kavramlarını unutarak, millet adına koşup koşturan ve bir kamu hizmetini yerine getiren emekçilersiniz. Bilgi, dünyanın en kıymetli hazinesidir. Toplumlar gücünü bilgiden alır. Toplumsal bilginin kaynağı da basındır. Bilginiz kadar güçlü, bilginiz kadar varsınız. Onun için sizler, işinizi yaparken sadece kamusal bir hizmeti değil, sosyolojik bir gerçeği de yerine getirmiş oluyorsunuz. Mesleğini namus bilen, etik ilkelerine bağlı, siz değerli basın mensuplarına yardımcı olmak, bizim de en önemli kamusal sorumluluğumuzdur. Birbirimizi ötekileştirmeden, farklılıklarımızın eşsiz bir zenginlik olduğunu kabul etmeliyiz. Asgari müştereklerimiz, bizi bir araya getiren, ortak milli ve manevi paydalarımız olmalı. Salihler şehrinde olduğumuzu hissettirip Aksaray’ın tanıtımı ve marka değerine destek olduğunuz ve halkımızı bilgilendirip güçlü kıldığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Ebediyete irtihal etmiş basın mensuplarını rahmet ve dua ile yad ediyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü de kutluyor, sevdiklerinizle birlikte sağlık, esenlik ve başarılar diliyorum” dedi. (Haber Bülteni)

‘Basın halkımızın doğru ve tarafsız bilgi kaynağıdır’

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı. Aydoğdu; “Toplumun, kamuoyunun hızlı, doğru, tarafsız haber alma hakkını temin etmek demokratik ülkelerin en belirgin göstergesidir” dedi. Aydoğdu açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Çok sesli, etkin, herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan, ülkemizin her bir köşesinde, dünyanın dört bir tarafında olup biteni insanımıza ulaştırabilen, kamuoyunu bilgilendirme görevini yerine getirebilen medyanın varlığı, demokratik ve şeffaf toplumun olmazsa olmaz koşuludur. Ülkemiz, iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişmeye uyum sağlayan yazılı ve görsel basın, sosyal medya ve internet gazeteciliği alanlarında dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almaktadır. Bu aşamada sağlıklı bir kamuoyunun varlığının ve medyanın bağımsızlığının en iyi biçimde tahsis edilmesi için basın kuruluşlarının ve medya çalışanlarımızın tarafsız ve doğru bilgilendirme hususlarındaki hassasiyetleri ve meslek ahlakını gözeten çalışmaları daha da önem kazanmaktadır. Medyamızın, yaşanan olumsuzluklardan çıkardıkları dersler ışığında, meslek ilkelerini ve milletimizin hassasiyetlerini dikkate alarak, karanlık odakların amaçlarına ulaşmasına engel olacaklarına, millet iradesini hiçe sayan vesayetçi anlayışlara artık itibar etmeyeceklerine ve halkımızı doğru ve tarafsız bilgilendirme görevini layıkıyla yerine getireceğine ve demokrasimize katkıda bulunmaya devam edeceğine inanıyorum. Basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, tüm basın çalışanlarının meslek hayatlarında muvaffakiyetler diliyorum.” (Haber Bülteni)

‘Basın toplumun aydınlatılmasında, bilgilendirilmesinde önemli rol üstlenir

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yerel ve ulusal basın mensuplarının günün kutlayan Aksaray Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyon üyesi Hüseyin Altınsoy, “İlimizde yerel ve ulusal olarak gazetecilik görevini yapan tüm basın mensubu arkadaşlarımızın gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarı dolu çalışma hayatı diliyorum” dedi. Altınsoy, gazetecilerin toplumun aydınlatılmasında, bilgilendirilmesinde, demokrasinin güçlü ve sağlam temeller üzerine oturtulmasında büyük rol oynadığı bildirdi. Demokratik ve şeffaf bir toplumu mümkün kılan en önemli unsurlardan birinin, özgür ve tarafsız basının varlığı olduğunu belirten Altınsoy, Türkiye’de basının önemli ilerlemeler gösterdiğini ve ülkenin bugün geldiği seviyeye ulaşmasına da büyük katkıda bulunduğunu kaydetti. Basının, her dönemde kamuoyunun bilgilendirilmesi görevini başarıyla yürüttüğünü aktaran Altınsoy; “Bir anlamda kamu görevi yapan basınımız, gerek yerel yönetimler gerek ise ülke ve dünya sorunlarıyla ilgili haber ve düşünceleri tarafsız olarak duyurarak kamuoyu oluşturulmasına, vatandaşlarımızın yerel yönetimleri ve kurumları denetleyebilmelerine olanak sağlamaktadır. Zorluk ve güçlüklere rağmen yılmadan yorulmadan çalışan gazetecilerimizin objektif, doğru ve duyarlı haberciliği, yaptıkları mesleğe ayrıca bir kutsallık katmaktadır. Bizlerin gönlünde ayrı bir yeri olan basınımızın değerli gazetecileri ilimizde olan gelişmeleri, yapılan faaliyetleri ve çalışmaları hemşerilerimizle paylaşıp vatandaşlarımızla devlet arasında köprü görevi görerek güzel şehrimizi kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik gelişmesinde aktif rol oynamaktadır. Bu vesile ile ilimizde yerel ve ulusal olarak gazetecilik görevini yapan tüm gazeteci arkadaşlarımızın gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarı dolu çalışma hayatı diliyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

 

‘Fedakârca çalışan basın mensuplarımızın günü kutlu olsun’

Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kapsamında bir mesaj yayınladı. Kaşlı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kamuoyuna haber ve bilgi akışını zamanında ve tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunlara ayna tutmak için gece gündüz mesai mefhumu gözetmeden, zaman zaman çok zor şartlar altında çalışan gazetecilerimiz dünyanın en önemli mesleklerinden birini icra etmektedirler. Toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek, emek veren; uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden basın yayın kuruluşlarında fedakârca çalışarak, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan başta Aksaray’ımızda görev yapanlar olmak üzere tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.” (Haber Bülteni)

‘Gazeteciler kamu görevi icra etmektedir’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Dinçer; “Toplumun tarafsız, hızlı ve doğru bilgilendirilmesi adına önemli bir görevi yerine getiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi. Dinçer, toplumun haber alma özgürlüğü adına zaman ve mekân kavramı gözetmeden fedakârca çalışan gazetecilerin aynı zamanda kamu görevi de icra ettiği söyledi. Toplumsal kalkınmanın ve gelişmenin sağlanmasında medyaya büyük görevler düştüğünün altını çizen Başkan Dinçer “Bugün, toplumumuzun haber alma hakkını savunan, doğru ve güvenilir bilgi akışını sağlayarak kamuoyunu aydınlatan değerli gazetecilerimizin günüdür. Demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, özgür ve tarafsız habercilik anlayışıyla kamuoyunu doğru bilgilendirmek için gayret sarf etmektedir. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan medyanın; toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli bir rolü vardır. Şehrimizde yazılı, görsel, işitsel ve dijital iletişim mecraları ile görevlerini yerine getiren medya mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Hayatını kaybeden gazetecilere Allah’tan rahmet, görevi başında bulunan medya çalışanlarına sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum” dedi. (Haber Bülteni)

 

‘Basınımızın ülkemizin hakikat mücadelesine güç kattığına inanıyoruz’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Aktürk, yayımladığı mesajında, kamuoyunun haber alma hakkı doğrultusunda hakikati gözeterek hızlı, doğru ve tarafsız şekilde görevini icra eden basının toplumlar için şüphesiz en önemli bilgi kaynağı olduğunu belirtti. Basın emekçilerinin gayretleri ve özverili çabalarının her türlü takdirin üstünde olduğuna işaret eden Aktürk, “Basın ahlak ilkelerinden ve demokratik değerlerden taviz vermeden toplumun çeşitli kesimlerinin taleplerini dile getiren bir medyanın varlığı her toplum için olmazsa olmazdır. Mesai mefhumu gözetmeksizin her an haberin peşinde koşan, görevlerini hassasiyet ve saygınlıkla icra eden medya mensuplarının ve basın emekçilerinin gayretleri ve özverili çabaları her türlü takdirin üstündedir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizde demokrasiden kalkınmaya kadar her alanda yaşanan gelişmeler iletişim ve medya sektörüne de olumlu yansımıştır” dedi. Cumhuriyet’in ikinci yüz yılında devlet ve millet olarak ülkeyi hedeflerine bir bir ulaştırırken, yeni atılımları hayata geçirirken basının da yoğun çalışma temposuyla bu sürece katkı sunacağına inandığını vurgulayan Aktürk, “Teknolojinin gelişmesi ve dijital platformların çeşitlenmesiyle beraber bilgi kirliliğinin hızla yaygınlaştığını, yalanın, dezenformasyonun ve kara propagandanın gerçeklerin önüne geçtiğini üzülerek görüyoruz. Bu hususta görevini sorumluluk bilinciyle sürdüren basınımızın ülkemizin hakikat mücadelesine güç kattığına inanıyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde, gece gündüz demeden özveriyle çalışan ulusal ve yerel basın emekçilerinin bu özel gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

‘Basın, demokratik işlerliğin temel taşlarından birisidir’

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle yazılı bir açıklama yaptı ve basını sadece toplumu haberdar etme özelliği üzerinden yorumlamanın eksik bir bakış açısı olacağını belirtti. Demokrasi, özgürlükler, katılımcılık, çok seslilik, iletişim hakkı… Basının, toplumsal yapının gelişimi ile doğrudan ilintili kavramları kapsayan geniş bir tanımlama içerdiğini belirten Rektör Arıbaş, “Basın bilgi verir, sorunları gündeme getirir, çözüm yollarının tartışılmasına alan açar, yönetenle yönetilen arasında köprü kurar… İhtiva ettiği bu özellikleri ile basın, demokratik işlerliğin temel yapı taşlarından birisidir” dedi. Böylesi derinlikli bir yapının sağlıklı işlemesi gerektiğini ve toplumsal bilgilendirmenin büyük bir sorumluluk içerdiğini kaydeden Prof. Arıbaş, “Kamuoyunun şekillenmesindeki etkisi münasebetiyle basının sunduğu bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği ve tarafsızlığı çok kilit bir noktada durmaktadır. Etik değerlere bağlı şekilde, ülkenin ve milletin müşterek faydasını merkeze alarak yapılan basın faaliyetleri istikbal açısından çok kıymetlidir” dedi. Prof. Arıbaş, açıklamasını şu sözlerle tamamladı: “Şehrimizde yayın yapan yerel ve yaygın basın temsilcilerine, üniversitemizin faaliyetlerinin duyurulması konusundaki katkıları münasebetiyle teşekkür ediyor, günleri kutluyor, başarı dileklerimizi iletiyoruz.”  (Haber Bülteni)

‘Basın, demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarındandır’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Karataş mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ülkemizde, gazetecilere sosyal ve ekonomik haklar sağlayan ve Türk basınında bir dönüm noktası olan 212 sayılı yasanın 10 Ocak 1961 yılında kabul edilmesiyle birlikte, her yıl 10 Ocak tarihi “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kutlanmaktadır.  Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri de bağımsız basındır. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır.  Ulusal basınımızın yanında güzel ilimizde ve bölgemizde yaşanan olaylar ve gelişmelerden bizlerin haberdar olmasını sağlayan, yerel basınımız her koşulda ve her şartta sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına gecelerini gündüzlerine katmak suretiyle, emeklerini ortaya koyarak başarı ile görev yapmaktadırlar. Her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla basın camiasının her meseleye yapıcı ve sağduyulu bir tavırla yaklaşması, millet şuurumuzun sağlamlığı ve demokrasimizin güçlenmesi açısından oldukça önem arz etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle; bu kutsal mesleği büyük bir özveriyle yerine getiren ulusal basın mensuplarımız ile Şehrimizin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkılar sağlayan yerel basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir meslek yaşamı diliyor, ebediyete irtihal eden değerli basın mensuplarını rahmetle anıyor, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” (Haber Bülteni)

‘Basın, gerçeğin sesi, toplumun vicdanıdır’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Merkez İlçe Başkanı İrfan Çıtak’ın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kutlama mesajı yayımladı. Çıtak mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bugün, kelimenin gücüyle toplumu aydınlatan, hakikati arayan gazetecilerin özel günü! 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde, haberin peşinde koşan, toplumun nabzını tutan ve özgür basının temsilcisi olan bu cesur kalemleri yürekten kutluyoruz. Gazetecilik, bir meslek değil, bir misyon. Her gün, zorlu koşullara rağmen doğrunun peşinden giden bu özverili insanlar, bilgiye ulaşma adına adeta birer kahraman. Toplumun her kesimine ulaşarak, bilinçlenmeyi, düşünmeyi ve tartışmayı sağlayan gazeteciler, demokrasinin en temel taşlarından biridir. Gerçeğin peşinden gitmek, bazen tehlikelerle yüzleşmek demektir. Ancak gazeteciler, bu zorlu yolda halkın doğru bilgiye ulaşma hakkını savunmak adına her türlü zorluğa göğüs geriyorlar. Tarafsızlık, dürüstlük ve etik değerlere bağlı kalarak, toplumu aydınlatma sorumluluğunu üstleniyorlar. Bu özel günde, tüm gazetecilere minnettarlığımızı sunuyoruz. Sizler, gerçeğin sesi, toplumun vicdanı, demokrasimizin bekçisisiniz. Adanmışlığınız, cesaretiniz ve özveriniz için teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki, gelecek günlerde de özgür basın, demokrasimizi ve toplumumuzu aydınlatmaya devam edecek. Bu vesileyle bu özel mesleği icra eden tüm emekçi gazetecilerimizin gününü kutluyor, başarılar diliyorum.” (Haber Bülteni)

‘Basın demokrasinin sağlıklı işleyebilmesi için gereklidir’

İYİ Parti İl Başkanı Sercan Belgemen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir basın açıklaması yaptı. Belgemen,” Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri de bağımsız basındır. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır. İlimizde ve ilçelerimizde basın mesleğini sürdüren, özellikle yerel basın olarak adlandırılan gazetecilerimizle her zaman birlikte olmak, onlarla her türlü konuda fikirlerimizi paylaşmak da bizim için çok önemlidir. Halkı gelişmelerden haberdar etme ve  aydınlatma yolunda çalışmalarınızı kutluyor, takdir ediyoruz. Her türlü baskı, sansür, kontrol ve cezalara karşın kamuoyunu doğru bilgilendirmek, toplumumuzu habersiz bırakmamak, düşünce çeşitliliğini ve çoğulculuğu korumak adına, zorlu şartlarda görevini aksatmadan sürdüren basın emekçilerimizin sorunlarını çözmeye çalışmak, verdikleri emeklerin maddi manevi her türlü karşılığını alabildikleri bir ortam yaratmak görevimizdir. ”dedi.

Demokrasinin sağlıklı işleyebilmesi için kuvvetler ayrılığındaki “Dördüncü Güç” olan basının bağımsız ve özgür olması gerektiğini belirten Belgemen,” Vatandaşlarımızın demokratik tercihlerini en iyi şekilde yapabilmeleri için, haber alma ve ifade özgürlüğünün her türlü baskıya karşı korunması şarttır. Bununla birlikte, ülkemizde artan ekonomik sorunlar, hak ihlalleri, hukukun üstünlüğünün hiçe sayılması gibi hususlar hem ulusal hem de yerel basın üzerinde maddi ve manevi baskılar yaratmaktadır. Her gün artan hayat pahalılığı yüzünden yerel ve küçük basın kuruluşları ayakta kalmakta zorlanırken, basın çakışanlarımız günden güne artan bir geçim sıkıntısı ile yüzleşmektedir. Bizler, bütün basın emekçilerimizin, geçim sıkıntısı yaşamadan, tüm siyasi baskılardan uzak bir şekilde, doğru ve iyi habercilik yapabildiği bir ortamı tesis etmek sorumluluğuna sahibiz. Bu misyonla, orantısız ve haksız cezaların olmadığı, tehditlerin, oto-sansürün ve fikri kısıtlamaların ortadan kalktığı, basında tekelleşmenin sona erdiği, devletin ekonomik anlamda da basına ve basın emekçilerine sahip çıktığı, özgür bir basın ortamını sağlamak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz ve basınınızın da çalışanlarımızın da onurlu ve özgür şartlarda olmasını sağlayacağız, söz veriyoruz. Halkın bilgi edinme hakkını ve ifade özgürlüğünü kullanabilmesi için, her türlü zorluğa rağmen kararlılıkla, büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalışan tüm kahraman basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor ve her birine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

‘Gazetecilik toplumun gelişmesinde çok büyük sorumluluk taşıyan bir meslektir’

Aksaray Ticaret Borsası 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü kapsamında bir etkinlik düzenleyerek şehrin basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Toplantıda basın mensuplarına seslenen Borsa Başkanı Hamit Özkök, “Demokrasinin ve çağdaş düzenin vazgeçilmez bir parçası olan siz kıymetli basın, yeryüzünde ki gelişmelerin aynasısınız. Gazeteciler toplumun ışığı olmakla birlikte o ışık ne kadar güçlü olursa bizlerde yolumuzu o kadar net ve doğru görürüz. Basın sektörünün kıymetli emekçileri değerli arkadaşlarım, çalışan gazeteciler gününüzü içtenlikle kutluyorum. Toplumun gelişmesinde çok büyük sorumluluk taşıyan bir meslektir ve bu sorumluluğun bilincine hepiniz varmışsınız. Enformasyonun bu kadar zayıf olduğu, halkın dünyada ki gelişmelerden doğru ve zamanında bilgilendirilemediği toplumların gelişimleri buna bağlı olarak problemli ve zayıf olmaktadır. Artık teknolojinin gelişmiş araçlarını kullanan insan üstü gayretlerle bu şerefli mesleği icra eden sizlerin önünü açan tüm fedakar gazetecilerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılı için seçtiğimiz gelişmişlik hedeflerine ulaşabilmemiz için sağlıklı, güçlü ve özgür bir basının çok büyük etkisi olacağının muhakkak ki farkındayız. Bu duygu ve düşüncelerle Türk iş dünyası adına Aksaray Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanı ve ekibim adına sizlerin çalışan gazeteciler gününü kutluyorum” dedi. Foto-Haber: Kamil İPEKLİ

‘Gazeteci her şartta doğru haberin aktarılmasını sağlar’

Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit Köse, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında bir açıklama yaptı. Köse; “Gazeteci, herhangi bir olayı haber diline dökerek yazılı, görüntülü ya da sesli olarak; gazeteler, televizyonlar, radyo kanalları ve internet siteleri aracılığıyla topluma aktaran kişiye denir. Gazetecinin yaptığı faaliyetlerin toplamı da gazeteciliktir. Aksaray Barosu olarak gerçeğin ışığında yol almamızı sağlayan, kamuoyunun aydınlatması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda basın, ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak her şartta doğru haberin aktarılması için gece gündüz demeden görevini yerine getiren yerel ve ulusal basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası