Aksaray Belediyespor mücadele ettiği TFF 3. Lig, 3. Grup’ta ligin 29. Hafta müsabakasında Büyükçekmece Tepecikspor’a konuk oldu. Şampiyonluk için her maçı final niteliğinde olan futbol temsilcimiz Tepecik karşısında gol yollarında..
Aksaray Belediyespor mücadele ettiği TFF 3. Lig, 3. Grup’ta ligin 29. Hafta müsabakasında Büyükçekmece Tepecikspor’a konuk oldu. Şampiyonluk için her maçı final niteliğinde olan futbol temsilcimiz Tepecik karşısında gol yollarında etkili olamadı. Bulduğu pozisyonları değerlendiremeyen Aksaray Belediyespor sahadan 0-0 beraberlikle ayrılarak hanesine bir puan yazdırdı. Geçtiğimiz hafta Kepez karşısında etkili bir oyun sergileyen ve 2-0 öne geçmesine rağmen kalesinde gördüğü talihsiz 2 golle sahadan 2-2 beraberlikle ayrılan Aksaray Belediyespor büyük bir fırsat tepmişti. Bu hafta da Kepez’in kaybetmesi sonrasında Tepecik maçında da sahadan beraberlikle ayrılması nedeniyle futbol temsilcimiz bir fırsat daha tepmiş oldu. Aksaray Belediyespor 29. hafta sonuçlarının ardından 60 puanla liderlik koltuğundaki yerini korudu. Futbol temsilcimizin en yakın takipçisi Kepez Belediyespor 57 puanla 2. Sırada yer aldı. Ligin bitimine 5 hafta gibi kısa bir zaman dilimi kalırken, Aksaray Belediyespor kalan haftaları maç ve puan kaybetmeden atlatarak şampiyonluk ipini göğüslemek ve Aksaray’ı 2. Lige taşımak istiyor. Haber: Sümeyye ÇALIŞKAN
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)