Gündem

‘Aksaray’a her sektörde hizmet etmeye devam edeceğiz’

TOBB 80. GENEL KURULUNDA ATSO BAŞKANI KOÇAŞ’A HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKETİNİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VERDİ Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Ankara’da düzenlenen 80. Mali Genel Kurulu kapsamında gerçekleştirilen Hizmet..

‘Aksaray’a her sektörde hizmet etmeye devam edeceğiz’
banner

TOBB 80. GENEL KURULUNDA ATSO BAŞKANI KOÇAŞ’A HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKETİNİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VERDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Ankara’da düzenlenen 80. Mali Genel Kurulu kapsamında gerçekleştirilen Hizmet Şeref Belgesi Plaket Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve birçok Oda/Borsa Başkanının katılımıyla TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleşti.

Programa, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala da katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende TOBB üyesi Oda ve Borsa Başkanına “Hizmet Şeref Belgesi” takdim ederken, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş’a da Hizmet Şeref Madalyası’nı şahsen verdi. Cumhurbaşkanı, Koçaş’a Aksaray’a, TOBB camiasına ve ülkemizin ekonomisine yapmış olduğu değerli hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi.

Başkan Ahmet Koçaş ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ederek, Aksaray’a ve Aksaray ekonomisine katkı sağlamak adına turizm, tarım ve sanayi gibi her sektörde hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti. Bu anlamlı tören, ülkenin ekonomik kalkınması için gösterilen kararlılığın bir göstergesi olarak değerlendirildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası