Aksaray’da cam balkon takarken 3. kat balkonundan beton zemine düşen işçi Ahmet N. (29)hastanede yaşamını yitirdi. Olay, Hacılar Harmanı Mahallesi 5725. Sokakta bulunan 3 katlı apartmanda meydana geldi. 3. katta..
Aksaray’da cam balkon takarken 3. kat balkonundan beton zemine düşen işçi Ahmet N. (29)hastanede yaşamını yitirdi. Olay, Hacılar Harmanı Mahallesi 5725. Sokakta bulunan 3 katlı apartmanda meydana geldi. 3. katta cam balkon takan Ahmet N. dengesini kaybederek beton zemine düştü.AhmetN. arkadaşının çağırdığı ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan işçi Ahmet N. doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
MESAİ ARKADAŞI TUTMAYA ÇALIŞMIŞ
Düşme anına şahit olan ev sahibi Sebahat Bilgiç, “Düşen işçinin yanında birde iş arkadaşı vardı. İki kişiydi. Ben mutfakta çay demledim ve kapıdan onları izliyordum. Aman oğlum dikkat et demeye kalmadan köşeden ayağını basıp ayağının biri gidince dengeyi sağlayamadı. Yanındaki arkadaşı tutmaya çalıştı fakat düşen arkadaşın kilosundan dolayı elinden sıyrıldı ve düştü. Cam takacağı yer bükülmüş. Ağırlığı ile bir ayağı girince toparlayamadı” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)