Aksaray’da inşaat işçileri, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ne çalışarak girdi. Resmi tatil olmasına rağmen işçiler günü mesai yaparak geçirmiş oldu. Tüm ülkede aynı anda kutlanan 1 Mayıs Emek ve..
Aksaray’da inşaat işçileri, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ne çalışarak girdi. Resmi tatil olmasına rağmen işçiler günü mesai yaparak geçirmiş oldu. Tüm ülkede aynı anda kutlanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde sendikalara bağlı işçiler alanlarda bayramı kutlarken, bazı inşaat işçileri ise bayramlarını çalışarak geçirdi. İnşaat işçisi Aydın Yılmaz, “Bize bayram yok, biz çalışmaya devam ediyoruz. Evimize ekmek götürmenin derdindeyiz. Bize her gün 1 Mayıs” diye konuştu. Foto-Haber: Ali FURAT
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)