Jandarma Genel Komutanlığı Cumhuriyetin 100. Yılına Özel olarak düzenlenen ‘Cumhuriyet, Güvenlik ve Jandarma’ temalı resim yarışması düzenledi. Güzelyurt Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Elanur Akar yarışmada 1. oldu. Türkiye’nin dört..
Jandarma Genel Komutanlığı Cumhuriyetin 100. Yılına Özel olarak düzenlenen ‘Cumhuriyet, Güvenlik ve Jandarma’ temalı resim yarışması düzenledi. Güzelyurt Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Elanur Akar yarışmada 1. oldu. Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerin katıldığı yarışmada birinci olan Akar, Aksaray’ı gururlandırdı.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Akar’ı okulunda ziyaret etti. Akar’ı tebrik ederek hediyeler veren jandarma ekipleri Akar’la hatıra fotoğrafı çekindi. Akar, “Yarışmada birinci olduğum için gerçekten çok mutlu oldum. Bu günü hiç unutmayacağım” dedi. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)