Gündem

Aktürk’ten bayram mesajı

Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayımlayan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, bayramların millet olma şuurunun şekillendiği özel günler olduğunu vurguladı. Bayramların, köklü geçmişin ışığında geleneklerin geleceğe aktarılmasında önemli..

Aktürk’ten bayram mesajı
banner

Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayımlayan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, bayramların millet olma şuurunun şekillendiği özel günler olduğunu vurguladı.

Bayramların, köklü geçmişin ışığında geleneklerin geleceğe aktarılmasında önemli bir yer tutan, önemli bir zaman dilimi olduğunun altını çizen Başkan Aktürk, AK Parti Aksaray teşkilatlarının, her kademeden teşkilat mensupları ile Ramazan ayının güzelliklerini şehrin her noktasında gerçekleştirilen programlar ve ziyaretlerle Aksaray halkı ile paylaştığını ifade etti.

Aktürk, “Ana kademe başta olmak üzere tüm teşkilatlarımızla birlikte her mahallemizi kapsayacak şekilde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla Ramazan ayını verimli geçirmeye çalıştık. Kadın Kollarımız hane ziyaretleriyle gönüllere dokunmaya çalıştı. Gençlik Kollarımız ‘İftara Beş Kala’ programlarıyla vatandaşlarımızdan tam not aldı. Bizler her ramazan ayında olduğu gibi bu ramazan ayında da vatandaşlarımızın yanında olduk. Onlarla çeşitli platformlarda hasbihal etme, dertleşme imkânı yakaladık. Müminler ancak kardeştir ilahi fermanına uygun şekilde hareket ederek duygularımızı paylaştık” dedi.

AK Parti Aksaray İl Başkanlığı olarak 9 Nisan 2024 Salı Arefe günü saat 15.00’de bayramlaşma programı düzenleyeceklerini kaydeden Aktürk, “Tüm hakkımızı ve değerli teşkilat mensuplarımızı bayramlaşma programımıza davet ediyorum. Mübarek Ramazan Bayramının ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barışa, huzura ve esenliğe vesile olmasını diliyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni) 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası