Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü ve Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Öğrencileri Temel Fotoğrafçılık dersi kapsamında Aksaray’ın merkezde bulunun tarihi ve kültürel değerlerini fotoğrafladı. Derslerde öğrendikleri teorik bilgileri..
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü ve Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Öğrencileri Temel Fotoğrafçılık dersi kapsamında Aksaray’ın merkezde bulunun tarihi ve kültürel değerlerini fotoğrafladı. Derslerde öğrendikleri teorik bilgileri sahaya inerek uygulama fırsatı bulan ASÜ öğrencileri; Ulu Cami, Eğri Minare, II. Kılıçaslan Hamamı, Tarihi Taş Köprüler, Zinciriye Medresesi, Azmi Milli ve Bedriye Medresesi’ni kadrajlarına aldı. Temel Fotoğrafçılık dersinde elde ettikleri bilgileri sahada pratiğe dökmeleri açısından saha uygulamasının çok önemli olduğuna inandıklarını söyleyen öğrenciler, Aksaray’ın tarihi ve kültürel yapılarına da hayran kaldıklarını aktardı. Oğuzhan DEMİRAY
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)