Gündem

ASÜ’de dijital adımlar atılmaya devam ediyor

ASÜ’DE YEMEKHANE ÖDEMELERİ DİJİTAL ORTAMA TAŞINDI Aksaray Üniversitesi (ASÜ) yemekhanesindeki ödeme sistemi, Aksaray Kampüs Kart uygulamasıyla çevrim içi ortama taşındı. Öğrenciler ve personeller yemekhane ödemelerini dijital ortamdan yapmaya başladılar. Kampüste..

ASÜ’de dijital adımlar atılmaya devam ediyor
banner

ASÜ’DE YEMEKHANE ÖDEMELERİ DİJİTAL ORTAMA TAŞINDI

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) yemekhanesindeki ödeme sistemi, Aksaray Kampüs Kart uygulamasıyla çevrim içi ortama taşındı. Öğrenciler ve personeller yemekhane ödemelerini dijital ortamdan yapmaya başladılar.

Kampüste öğrencilere ve personellere verilen hizmetleri dijital ortama taşıma çalışmalarının sürdüğünü, bu kapsamda kiosklar ve gişeler üzerinden yapılan yemekhane ödemelerini elektronik ortama aldıklarını söyleyen ASÜ Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, sistemin kullanıma açıldığını belirtti. Geleneksel ödeme uygulaması esnasında kullanıcıların sıra beklemek durumunda kaldığını, bunun da yemek hizmetlerinden faydalanma süresini uzattığını ifade eden Rektör Arıbaş, yeni uygulama ile ödeme işlemlerinin saniyeler içerisinde gerçekleştirilebildiğini belirtti. Kullanıcıların https://kampuskart.aksaray.edu.tr  adresine girerek, kendilerine tanımlı kartlarına kredi yükleme işlemlerini yapabileceklerini kaydeden Prof. Arıbaş, “Sistem kolay anlaşılır ve güvenilir bir altyapıyla tasarlandı. Yeni uygulamamız ASÜ ailesine hayırlı olsun” dedi.

Rektör Arıbaş, ilerleyen süreçte dijitalleşme çalışmaları kapsamında farklı hizmetleri de çevrim içi ortama taşımaya devam edeceklerinin altını çizdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası