Gündem

ASÜ’de ‘rektörüne sor’ etkinliği

ÖĞRENCİLER REKTÖR ARIBAŞ’LA BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR Aksaray Üniversitesi (ASÜ) öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Alpay Arıbaş’la yapacakları toplantının gündemini renkli bir etkinlikle belirledi. Öğrenciler, kampüs içindeki iğdelik alana bir branda gerdi ve..

ASÜ’de ‘rektörüne sor’ etkinliği
banner

ÖĞRENCİLER REKTÖR ARIBAŞ’LA BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Alpay Arıbaş’la yapacakları toplantının gündemini renkli bir etkinlikle belirledi. Öğrenciler, kampüs içindeki iğdelik alana bir branda gerdi ve gün boyunca bu brandaya taleplerini yazdı.

“Rektörüne Sor!” ismi verilen etkinliği öğrencilerin oluşturduğu ASÜ Kalite Topluluğu düzenledi. Kısa süre sonra Rektör Alpay Arıbaş’la bir toplantı gerçekleştireceklerini ve bu toplantı öncesinde öğrencilerin genelinin ortak görüşlerini belirlemek istediklerini ifade eden Topluluk Başkanı Elif Bayraktar, etkinliğin iki aşamadan oluştuğunu vurguladı. İlk aşamada öğrencilerin, hazırlanan brandaya taleplerini yazdıklarını söyleyen Bayraktar, “Biz, buraya yazılanları belli bir düzen içinde sınıflandıracağız, bir gündem oluşturacağız ve toplantıya katılım için kontenjan belirleyeceğiz. İkinci aşamada ise Rektörümüz Prof. Dr. Alpay Arıbaş’la bir araya gelerek taleplerimize dair toplantı yapacağız. Amacımız, öğrenci arkadaşlarımızın beklentilerini doğrudan Sayın Rektörümüze iletmek” dedi.

İrem Ekşi, Elif Hüner, Niyazi Şahin ve Ömer Güngör isimli öğrenciler de ASÜ Kalite Topluluğunda görev yapıyor.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası