Gündem

ATSO’da konşimento eğitimi yoğun ilgiyle gerçekleştirildi

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), dış ticaret alanında faaliyet gösteren işletmelere yönelik düzenlediği eğitimler kapsamında konşimento eğitimi gerçekleştirdi. Eğitime iş dünyasından yoğun katılım sağlandı. Eğitim hakkında bilgi veren ATSO..

ATSO’da konşimento eğitimi yoğun ilgiyle gerçekleştirildi
banner

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), dış ticaret alanında faaliyet gösteren işletmelere yönelik düzenlediği eğitimler kapsamında konşimento eğitimi gerçekleştirdi. Eğitime iş dünyasından yoğun katılım sağlandı.

Eğitim hakkında bilgi veren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Koçaş, “Dış ticaretin temel unsurlarından biri olan konşimento, işletmelerin uluslararası ticarette karşılaşabileceği belgeleme ve taşıma süreçlerinde büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle, işletmelerimizin dış ticaret faaliyetlerini daha etkin bir şekilde yürütebilmeleri amacıyla konşimento eğitimini düzenledik” dedi.

Eğitimde, konşimento belgesinin ne olduğu, nasıl kullanıldığı, uluslararası taşımacılık sürecindeki rolü ve önemi gibi konuların ele alındığı belirtildi. Katılımcıların, uluslararası ticarette karşılaşabilecekleri sorunları daha iyi anlayarak işletmelerini bu alanda daha başarılı bir şekilde yönlendirebilecekleri vurgulandı.

ATSO’nun dış ticaret eğitimleri kapsamında düzenlediği konşimento eğitimine katılan işletme temsilcileri, bilgi ve deneyimlerini artırmanın yanı sıra işletmelerinin uluslararası ticaret faaliyetlerini daha etkin bir şekilde yönetme fırsatı bulduklarını ifade ettiler. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası