banner
Gündem

Aydoğdu, ‘Rabbim bizleri şehitlerimize layık etsin’

DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI BERATI TEVCİH TÖRENİ Cumhurbaşkanlığı ile eş zamanlı olarak tüm Türkiye’de aynı anda gerçekleştirilen ‘Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni’ Aksaray’da Valilik Makamı’nda gerçekleştirildi. Vali Hamza Aydoğdu..

Aydoğdu, ‘Rabbim bizleri  şehitlerimize layık etsin’
banner

DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI BERATI TEVCİH TÖRENİ

Cumhurbaşkanlığı ile eş zamanlı olarak tüm Türkiye’de aynı anda gerçekleştirilen ‘Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni’ Aksaray’da Valilik Makamı’nda gerçekleştirildi.

Vali Hamza Aydoğdu Aksaraylı şehitlerin ailelerine ‘Devlet Övünç Madalyası ve Berat’larını takdim ederek, “Rabbim bizleri şehitlerimize layık etsin” dedi.

Vali Aydoğdu; vatan ve millet için tüm kutsal değerler için şehadet şerbeti içen şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Vatan; bayrak ve ezan için şehit düşen vatan evlatlarının asla unutulmayacağını onların emanetleri olan ailelerinin her zaman yanlarında olacaklarını ifade eden Aydoğdu; “Şehitlerimizden Allah razı olsun. Mekânlarını cennet eylesin.  Rabbim bizleri onlara layık etsin” diye konuştu.

Törende daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tevdi edilen ‘Devlet Övünç Madalyası ve Beratı’ Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu tarafından Şehit Kadir Yıldız’ın babası Atay Yıldız ile Şehit Şahin Sarılmaz’ın babası Şenol Sarılmaz ve Şehit eşi Gülnur Sarılmaz’a takdim edildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası