DİNÇER, “SANAYİ VE TAMİRHANELERE YABANCI DEĞİLİZ” Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları için gittiği yeni sanayi sitesinde araç motoru revizyon işlemine bizzat eşlik etti. Dinçer’in samimi sohbeti herkesi gülümsetti…
DİNÇER, “SANAYİ VE TAMİRHANELERE YABANCI DEĞİLİZ”
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları için gittiği yeni sanayi sitesinde araç motoru revizyon işlemine bizzat eşlik etti. Dinçer’in samimi sohbeti herkesi gülümsetti.
Önceki gün yeni sanayi sitesi ziyaretinde esnafların görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Dinçer, zaman zaman esnaflarla samimi ve sıcak diyaloglar kurarak gülümseten anların yaşanmasını sağladı.
Sanayi sitesinde motor rektifiye atölyesinde motor revizyonuna yardım eden Başkan Dinçer, motor ve tamir işlerine yabancı olmadığını söyleyerek motor bloğunun yağlama işlemini bizzat kendisi yaptı.
Belediye işçisi bir babanın oğlu olduğunu hatırlatan Dinçer, “Çocukluk yıllarımız belediyemizin bakım, onarım ve tamir atölyesinde geçti. Baba mesleğimiz bu. Ustalık gerektiren motor işlerine yabancı değiliz” diyerek revizyon edilen motoru deneme işlemine tabi tuttu.
Dinçer, samimi diyaloğu herkesi gülümsetti. Başkan Dinçer’in tamir aşamasında söylemleri tamir işlerine yabancı olmadığını gösterdi. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)