banner
Gündem

Basın mensuplarının ihtiyaçları karşılanıyor

Deprem bölgelerinde çalışan basın mensuplarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla depremden etkilenen Kahramanmaraş’a getirilen 4 karavan, İl Emniyet Müdürlüğü yakınlarına konuşlandırıldı. İçerisinde barınma, banyo ve tuvalet, internet gibi çeşitli ihtiyaçların karşılanabildiği karavanların..

Basın mensuplarının ihtiyaçları karşılanıyor
banner

Deprem bölgelerinde çalışan basın mensuplarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla depremden etkilenen Kahramanmaraş’a getirilen 4 karavan, İl Emniyet Müdürlüğü yakınlarına konuşlandırıldı. İçerisinde barınma, banyo ve tuvalet, internet gibi çeşitli ihtiyaçların karşılanabildiği karavanların yanı sıra kent merkezindeki iletişim çadırıyla ulusal ve uluslararası basın kuruluşlarının çalışanlarına katkı sunuluyor, gazetecilerin akredite işlemleri de burada yapılıyor.Başkanlığımız, sunduğumu imkânlarla sahadaki basın çalışanlarının haber üretiminde rahatlık sağlıyor. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası