Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanlığına atanan Dr. Ahmet Antalyalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Aksaray’da devam eden projeleri anlatan Dinçer, Antalyalı’ya yeni..
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanlığına atanan Dr. Ahmet Antalyalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Aksaray’da devam eden projeleri anlatan Dinçer, Antalyalı’ya yeni görevinde başarılar diledi. TKDK Başkanı Antalyalı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Dinçer’e teşekkür etti. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)