banner
Gündem

Başkan Dinçer,’Milletimizin kararı ülkemize ve şehrimize hayırlı olsun’

Aksaray Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkanı Adayı Dr. Evren Dinçer, eşi Merve Dinçer ile birlikte Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı. Başkan Dinçer, eşi..

Başkan Dinçer,’Milletimizin kararı  ülkemize ve şehrimize hayırlı olsun’
banner

Aksaray Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkanı Adayı Dr. Evren Dinçer, eşi Merve Dinçer ile birlikte Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı. Başkan Dinçer, eşi ile beraber sabah saatlerinde oy kullanmak için okula geldi. Sıranın kendisine gelmesinin ardından görevlilerden pusula ve zarfı alarak, oy verme işlemini gerçekleştirdi.

Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklama yapan Başkan Dinçer, seçimlerin Aksaray ile birlikte Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi.

5 yıl daha göreve talip olduğunu belirten Dinçer; “Eşim Merve hanımla ile birlikte Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oyumuzu kullandık. Aksaray genelinde 301 bin 286 seçmen 1061 sandıkta oy kullanacak. Seçimin huzur içerisinde geçmesini diliyorum. Sonuçların şehrimiz ile birlikte Türkiye’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Milletimizin kararı her zaman doğru olmuştur, bu seçimde de doğru olacaktır. Bugün Aksaray Yüzyılı hedeflerimiz için tarihi bir gün. Tüm vatandaşlarımızı, gençlerimizi, hemşerilerimi sandığa gitmeye ve oylarını kullanarak demokrasimize sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve eşi Merve Dinçer, oy verme işleminin ardından okullardaki sandıkları gezip, görevlilere kolaylık diledi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası