banner
Gündem

‘Başlasın Aksaray Yüzyılı…’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 31 Mart Mahalli idareler seçimini değerlendirerek, “5 yıllık tecrübemizle hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz” dedi. Kesin olmayan sonuçlara göre %36,85 oy oranı ile yeniden Belediye..

‘Başlasın Aksaray Yüzyılı…’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 31 Mart Mahalli idareler seçimini değerlendirerek, “5 yıllık tecrübemizle hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz” dedi.

Kesin olmayan sonuçlara göre %36,85 oy oranı ile yeniden Belediye Başkanı seçilen Başkan Evren Dinçer, 5 yılın tecrübesiyle Aksaray’ı yeni yüzyıla hazırlamak için yeni bir vizyon ile çalışacağının sinyalini verdi.

Seçimin kazananının Aksaray olduğunu söyleyen Başkan Dinçer, “5 yıl boyunca büyük bir özveri ve aşkla yürütmüş olduğumuz bu göreve tekrar bizi layık gören bütün hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi bugün de herkesi kucaklayacak, şehrimiz için gece gündüz demeden çalışacağız. Kaybedecek vaktimiz yok, yapacak çok işimiz var. Şehrimiz için yaptıklarımız ortada. Halkımız, yaptıklarımıza karşılık tekrar bizi bu göreve layık gördü ve sonuç sandığa yansıdı. En büyük mutluluk bu. Şehrimizin hizmet noktasında ne ihtiyacı varsa, ne yapmamız gerekiyorsa her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı olarak tekrar hizmet rozetini takıp her kesimin fikrini almayı sürdüreceğini vurgulayan Belediye Başkanı Dinçer,“Aksaray’ımıza daha güzel nasıl hizmet ederiz hep bunun gayesini taşıdık. Hizmetlerimizi ortak akıl ve istişare ile yürüttük. Gerçek belediyecilik sloganı ile şehrimizde örnek projeler hayata geçirecek ve hizmetlerimiz her alanda artarak devam edecek” ifadelerini kullandı.

‘AKSARAY’IMIZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIYORUZ’

Gelecek 5 yıl için yeni bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Başkan Dinçer, “Seçim zaferimiz Aksaray’ımıza hayırlı uğurlu olsun. Her bir hemşerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Kazanan Aksaray olmuştur.  5 yıllık süreçte sizlerle beraber gece gündüz demeden, kar kış demeden hizmet mücadelesinde bulunduk. Aksaray’ımızın her bir mahallesinde tüm vatandaşlarımızı kucaklayarak bir hizmet anlayışı içerisinde bulunduk. Hamdolsun hizmetlerimizin takdir ediliyor olması bizim en büyük övünç ve gurur kaynağı oldu. Bugünkü aldığımız seçim sonucuyla inşallah önümüzdeki 5 yılda da aynı anlayış ve aynı vizyonla 250 bin vatandaşımızın belediye başkanı olarak hizmet yolcuğumuzu gece gündüz demeden sürdüreceğiz. Tabi yeni dönemimizde eksik kalan kısımlarımızı, yönlerimizi tamamlayacağız. Yeni yatırım ve projeler için çalışacağız. Bu gecede sevincimize ortak olan ve bizleri yalnız bırakmayan sizlere de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Bize inanan, güvenen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra durmak yok yola devam diyoruz. Hizmet yolculuğuna hep birlikte hareket ediyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası