banner
Gündem

Belediyeden ücretsiz sınavlara hazırlık kursu

DİNÇER; ‘’ŞEHRİ İMAR EDERKEN GENÇLERİMİZİ DE İHYA ETMENİN GAYRETİNDEYİZ’’ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in eğitimde fırsat eşitliği sunmak amacı ile uygulamaya koyduğu, ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik düzenlenen sınavlara hazırlık kursları..

Belediyeden ücretsiz sınavlara hazırlık kursu
banner

DİNÇER; ‘’ŞEHRİ İMAR EDERKEN GENÇLERİMİZİ DE İHYA ETMENİN GAYRETİNDEYİZ’’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in eğitimde fırsat eşitliği sunmak amacı ile uygulamaya koyduğu, ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik düzenlenen sınavlara hazırlık kursları için başvurular bugün başlıyor.

Aksaray Belediyesi her yıl üniversite ve KPSS sınavlarına hazırlanan öğrencilere destek vermek amacı ile hazırlık kursları düzenliyor. Kurslardanşuana kadar 5 bin öğrencinin faydalandığı ve hayal ettikleri başarıya ulaştıkları belirtilirken, yeni dönem kurs kayıtlarının da başladığı duyuruldu. .

AYT ve TYT sınavlarına girecek öğrenciler için hazırlanan kursların başvuruları 10-19 Ocak tarihlerinde Aksaray Belediyesine bağlı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünden yapılacak. Sınava kadar devam edecek kurslardan öğrenciler branşlara göre ücretsiz bir şekilde faydalanabilecek.

Gençlerin her zaman yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; “Eğitimde fırsat eşitliği sunabilmek adına düzenlediğimiz kurslarımızla her yıl yüzlerce öğrencimizi hayal ettiği başarıya ulaştırıyoruz. Şehrimizi inşa ederken gençlerimizi de ihya etmenin gayreti içerisinde verdiğimiz bu hizmetten faydalanmak isteyen öğrencilerimiz başvurularını yapabilirler. Biz görev sürecimiz boyunca Bilim Merkezimizle, kitap konaklarımızla, kıraathanelerimizle sosyal ve kültürel etkinliklerimizle gençlerimizin yanında olduk. Yeni dönemde de yanlarında olmaya, onlara her alanda destek vermeye devam edeceğiz”dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası