Aksaray Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Bölükbaş’ın tedavi gören 2,5 yaşındaki torunu Bilal Ege Bölükbaş, verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Kutlu köyünde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Bilal Ege..
Aksaray Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Bölükbaş’ın tedavi gören 2,5 yaşındaki torunu Bilal Ege Bölükbaş, verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Kutlu köyünde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Bilal Ege Bölükbaş, Kutlu köyü mezarlığında toprağa verildi. Cenaze törenine Bölükbaşı ailesinin yakınları, sevenleri, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları ve gazeteci arkadaşları katılım gösterdi. Egemen gazetesi olarak Bilal Bölükbaş’ına, oğlu Erhan Bölükbaş ve ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)