banner
Gündem

BRİSA Ar-Ge çalışmalarını Aksaray Teknopark’ta yapacak

Aksaray’ın ve Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından olan Brisa, araştırma ve geliştirme çalışmalarını Aksaray Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (Aksaray Teknopark) yapacak. Aksaray Teknopark’ta Ar-Ge faaliyetlerini yürütecek ve girişimcilik ekosistemine katkıda..

BRİSA Ar-Ge çalışmalarını Aksaray Teknopark’ta yapacak
banner

Aksaray’ın ve Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından olan Brisa, araştırma ve geliştirme çalışmalarını Aksaray Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (Aksaray Teknopark) yapacak.

Aksaray Teknopark’ta Ar-Ge faaliyetlerini yürütecek ve girişimcilik ekosistemine katkıda bulunacak firma sayısı giderek artıyor. Yapılan ön görüşmelerin ardından Brisa Fabrikası da Aksaray Teknoparkta yer almaya karar verdi. Fabrika yöneticileri, konuya ilişkin hazırlanan niyet mektubunu Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’a teslim etti. Brisa Fabrika Direktörü Mustafa Tacettin ve Brisa Üretim Müdürü Metin Özdemirci’yi ağırlayan Rektör Alpay Arıbaş, bu yeni katılımın Aksaray Teknoparkı daha da güçlendirdiğini ifade etti. Arıbaş, Aksaray Teknoparkın hızla gelişmesi adına yapılması gerekenleri büyük bir gayret ve titizlikle yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti.

Yapılan kısa açıklamanın ardından niyet mektubu teslim edildi. Rektör Arıbaş, Brisa yöneticilerine katkılarından dolayı teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası