banner
Gündem

Çıtak, avukatlara projelerini anlattı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, Aksaray Barosu avukatları ile buluştu. Avukatların şehre dair fikirlerini dinleyen, sorunlara ilişkin çözüm önerileri sunan Çıtak, Aksaray’a dair yapmayı planladığı..

Çıtak, avukatlara projelerini anlattı
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, Aksaray Barosu avukatları ile buluştu. Avukatların şehre dair fikirlerini dinleyen, sorunlara ilişkin çözüm önerileri sunan Çıtak, Aksaray’a dair yapmayı planladığı projeleri anlattı.

Aksaray’da şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini ifade eden Çıtak; bu kapsamda bütün mesleki erbaplarıyla şehre yapılacak hizmet ve projelerde fikir birliği içerisinde olacaklarını söyledi.

Aksaray’ın bu günün değil gelecek 50 yıllını kurtaracak proje ve hizmetler yapacaklarını söyleyen Çıtak; “Aksaray’da dağınık halde bulunun balıkçılara müjdeyle proje startını veren Çıtak; “Eski sanayi sitesinin olduğu bölgeye modern bir şehir inşa edeceğiz. Yepyeni bir şehir hayal ediyoruz. Aksaray’ın geleceğini yeniden şekillendirecek bir vizyonla yola çıktık. Bu şehir, modern dünyanın gereksinimlerine uygun olarak tasarlanacak ve iş merkezleri, yeşil alanlar, konutlar, dinlenme mekanlarıyla dolu bir yaşam alanı olacak. Mahallere yönelik kreş projemiz var. Şehrin farklı mahallelerine çocukların bilişsel ve psikolojik eğitim süreçlerini bütünüyle karşılayabilecek, güvenilir ve güncel eğitim olanakları ile kurgulanmış mahalle kreşleri inşa edilecek. Annelerimizin gözleri arkada kalmayacak. Balıkçılar Çarşısı kuracağız. ‘Aksaray Kongre ve Kültür Merkezi’ projemizi hayata geçirerek coğrafi bakımdan Türkiye’nin en stratejik şehirlerinden birisi olan Aksaray’ımız sanayinin, bilimin ve kültür-sanatın buluşma noktası haline getireceğiz. Evcil hayvanlar için sağlıklı ve güvenilir bir hayvan oteli inşa edeceğiz. Bu sayede dileyen vatandaşlar evcil hayvanlarını bu otele emanet edecek ve bakımlarından emin olacak. Ekip arkadaşlarımızla birlikte üzerinde durduğumuz en hassas konu şeffaf belediyecilik. Bizim yönetimimizde halkımız belediye meclis karar toplantılarını canlı yayın bağlantılarıyla takip edebilecek, alınan kararlardan anında haberdar olabilecekler. Vatandaşlarımızla, esnaflarımızla, meslek erbabı arkadaşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla el ele vererek şehrimizin ufkunu açacak projelerimizi hep birlikte hayata geçireceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası