TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Motolux68 Aksaray Belediyespor, ligin 16’ncı haftasında sahasında konuk edeceği Denizlispor hazırlıklarını sürdürüyor. Aksaray Belediyespor tesislerinde Şaban Yıldırım nezaretinde yapılan antrenman, ısınma ve pas çalışmasıyla..
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Motolux68 Aksaray Belediyespor, ligin 16’ncı haftasında sahasında konuk edeceği Denizlispor hazırlıklarını sürdürüyor.
Aksaray Belediyespor tesislerinde Şaban Yıldırım nezaretinde yapılan antrenman, ısınma ve pas çalışmasıyla başladı. 2’ye 2 dar alanda top kazanma ve savunma-hücum çalışmasıyla devam eden idman, topla yapılan oyun çalışması çift kale maç ile sona erdi. Takımın son durumunu değerlendiren Yıldırım, “Son iki haftada hanemize 6 puan yazdırmamız takımdaki moral ve motivasyonu artırdı. Bu hafta sonu sahamızda Denizlispor konuk edeceğiz. Her maça ayrı hazırlanıyoruz. Pazar gün tüm Aksaray halkını maça desteğe bekliyoruz. Tribünleri doldurup maç sonu hep birlikte galibiyeti kutlamak istiyoruz” diye konuştu.
Temsilcimiz 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 7 yenilgi alarak 16 puanla 14. sırada yer aldı. Denizlispor ise 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 9 yenilgi alarak 11 puanla 18. sırada yer alıyor. Haber: Alim ÖZTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)