banner
Gündem

Deprem bölgelerinden gelen yaralıların tedavisi sürüyor

Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaralanan 30 vatandaşın tedavisi Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesinde sürüyor.Deprem bölgesinden kendi imkânları ile Aksaray ve çevre illerdeki yakınlarının yanına giden aralarında çocuklarında bulunduğu 150 kişi Aksaray’da..

Deprem bölgelerinden gelen yaralıların tedavisi sürüyor
banner

Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaralanan 30 vatandaşın tedavisi Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesinde sürüyor.Deprem bölgesinden kendi imkânları ile Aksaray ve çevre illerdeki yakınlarının yanına giden aralarında çocuklarında bulunduğu 150 kişi Aksaray’da sağlık kontrolünden geçirildi. 30 kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Yaralıları ziyaret eden Aksaray Vali Vekili Murat Çağrı Erdinç vatandaşların sağlık durumu hakkında İl Sağlık Müdürü Abdullah Güleç’ten bilgi aldı. Depremzede vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunan Vali Vekili Erdinç; devletin tüm imkânları ile vatandaşlarının hizmetinde olduğunu belirtti.

Vali Vekili Erdinç daha sonra KYK Sultan Mesut Öğrenci yurdunda misafir edilen depremzede aileleri ziyaret etti. Deprem bölgelerinden kendi imkanları ile ayrılan vatandaşların Aksaray’da misafir edildiklerini ifade eden Vali Vekili Erdinç; yurtta kalan vatandaşların bir kısmının diğer illerdeki yakınlarının yanına gitmek için Aksaray’dan ayrıldığını belirtti.

Aksaray’a gelen misafirlerin her türlü ihtiyaçlarının karşılandığını ifade eden Vali Vekili Erdinç; vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası