Uluırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri arasında düzenlenen Zeka Oyunları ve Mutfak Becerileri yarışmalarda dereceye giren öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan tarafından ödüllendirildi. Ödül töreni sonrası açıklama..
Uluırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri arasında düzenlenen Zeka Oyunları ve Mutfak Becerileri yarışmalarda dereceye giren öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan tarafından ödüllendirildi. Ödül töreni sonrası açıklama yapan Alpaslan, “Öğrencilerimizin, akademik ve mesleki çalışmalarını desteklemesinin yanı sıra, yeni bakış açıları ve vizyon kazandırarak daha donanımlı bireyler olarak yetiştirilmesine imkan sağlaması bakımından, sosyal içerikli faaliyetlerin çok önemlidir” dedi. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)