31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Dr. Evren Dinçer, Fatih Mahallesi’nde yaptığı ziyaretlerde Aslan ailesinin davetini çevirmeyerek evine konuk oldu. Yaşar Aslan’ın..
31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Dr. Evren Dinçer, Fatih Mahallesi’nde yaptığı ziyaretlerde Aslan ailesinin davetini çevirmeyerek evine konuk oldu. Yaşar Aslan’ın davetini üzerine çay molası veren Dinçer, apartman sakinleriyle de bir araya gelerek sohbet etti. Davetten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Dinçer, ev sahibi Yaşar Aslan ve apartman sakinlerine teşekkür ederek “Bizlere kapınızı değil, gönlünüzü açtınız. Yaşar amcamıza ve siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)