Gündem

Dinçer; ‘Biz bir aileyiz’

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER BELEDİYE PERSONELLERİ İLEBAYRAMLAŞTI Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan Bayramı tatili sonrasında görevinin başına dönen Belediye personelleriyle çalışma alanlarına ait hizmet binalarında bayramlaştı. Belediye Başkanı Dr…

Dinçer; ‘Biz bir aileyiz’
banner

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER BELEDİYE PERSONELLERİ İLEBAYRAMLAŞTI

Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan Bayramı tatili sonrasında görevinin başına dönen Belediye personelleriyle çalışma alanlarına ait hizmet binalarında bayramlaştı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, geleneksel hale gelen Bayramlaşma programını ilk olarak Fen İşleri müdürlüğüne ve park bahçeler ve temizlik işleri müdürlüğüne ait hizmet binalarında görevli personellerle başlattı. Zabıta Müdürlüğüne ait hizmet binasında görevli personellerle Kalealtı Caddesi altında bulunan Zabıta ek hizmet binasında buluşan Başkan Dinçer, itfaiye personelleri ile de görevleri başında bayramlaştı.

‘BELEDİYE İŞİ BİR EKİP İŞİ’

Aksaray Belediyesi Merkezi Hizmet Binasında görevli personellerle konferans salonunda bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, belediye işinin bir ekip işi olduğuna vurgu yaparak; “Belediye işi bir ekip işidir. Aksaraylı hemşerilerimize zamanında ve kesintisiz hizmet vermek için yıl boyunca zaman mefhumu olmaksızın çalışıyoruz. Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızın istifade edebilmeleri için birçok sosyal ve kültürel etkinlikler düzenledik. Bayram tatili boyunca da sahadan hiç ayrılmadan kesintisiz ve kaliteli hizmet vermenin gayreti içerisinde olduk. Görev sürecimiz boyunca gerek dini bayramlarda gerekse milli bayramlarda ve diğer özel günler de kesintisiz hizmet sunmak için mesai saati gözetmeksizin çalışıyoruz. Personellerimizin halkımıza daha konforlu ortamlarda daha kaliteli hizmetler sunması için yeni belediye hizmet binasını hayata geçiriyoruz. İnşaat çalışmaları hızla ilerleyen Yeni Belediye Hizmet Binasında personellerimizin daha rahat hizmet vermesini ümit ediyoruz” dedi.

Aksaray Belediyesi Merkez Hizmet binası içerisindeki konferans salonunda gerçekleşen bayramlaşma programında personellere yönelik konuşma yapan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, beraberindeki başkan yardımcıları ile birlikte personellerle tek tek bayramlaştı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası