Gündem

Dinçer, oda başkanları ile istişarede bulundu

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluş temsilcileri ve meslek çalışanlarıyla bir araya geldi. Minibüsçüler Odası ve Fırıncılar Odasını ziyaret eden Belediye Başkanı Dinçer, ziyaret ettiği..

Dinçer, oda başkanları ile istişarede bulundu
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluş temsilcileri ve meslek çalışanlarıyla bir araya geldi. Minibüsçüler Odası ve Fırıncılar Odasını ziyaret eden Belediye Başkanı Dinçer, ziyaret ettiği meslek odalarında istişareye ve ortak akla vurgu yaptı.

Dinçer, beraberindeki AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve parti teşkilat mensuplarıyla seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Seçim ziyareti sırasında sivil toplum kuruluşlarındaki meslek gruplarıyla görüşen Dinçer, dayanışma, ortak vizyon ve işbirliği gibi temel unsurların önemine değindi.

Minibüsçüler Umumi Servisçiler Odası Başkanı Veysel Öztürk, özel halk otobüsü esnaf ve şoförlerle buluşan Dinçer, Aksaray’da toplu taşıma hizmetleri ve halkın beklentisi konusunda görüş bildirdi. Kent içi toplu ulaşım konusunda Aksaray’ın çevre illerden çok daha ileri seviyede olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Dinçer, “Bizim yönetim anlayışımızda şeffaflık ve halk memnuniyeti her zaman ön planda. Ulaşım konusunda yol haritamızda hesap verebilirlik ve iş birliği ilkeleri bizim için öncelikli konular arasında yer alıyor. İnşa edeceğimiz projelerde, siz esnaf büyüklerim ve kardeşlerimin görüş ve talepleri bizim için çok kıymetli. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla, her birimizin şehrimiz için birer sorumluluk taşıdığını unutmamız gerekiyor. Toplu taşıma sektöründe çalışan esnaf ve şoförlerimizden bu hassasiyeti göz ardı etmemelerini bekliyorum” şeklinde konuştu.

ESNAFLARIMIZ BİZİM EN BÜYÜK DESTEKÇİLERİMİZ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Minibüsçüler Odası ziyaretinden sonra Fırıncılar Lokantacılar Pastaneciler Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret etti. Oda Başkanı Halis Altınsoy ve meslek odasına kayıtlı esnaflarla toplantı yapan Belediye Başkanı Dinçer,“Bir şehri yönetmek sadece benim veya belediyemizin sorumluluğunda değil. Vatandaş olarak her birimizin bu süreçte etkin bir rol oynaması gerekiyor” dedi.

‘HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUM’

Dinçer, “Belediye başkanı olarak göreve geldiğim günden itibaren şehrimizin modern kent kimliğiyle daha yaşanabilir ve daha sürdürülebilir olması konusunda kararlı adımlar atıyoruz. Bu kararlı adımlarımızı yeni dönemde de devam ettireceğiz. Bizim en büyük destekçimiz halkımız ve esnaflarımız. Sizlerle birlikte, şehrimizi daha ileriye taşımak için buradayım. Hep birlikte başaracağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası