banner
Gündem

Dinçer, partililerle bir araya geldi

BAŞKAN DİNÇER; ‘EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE AKSARAY’I İLERİ TAŞIYACAĞIZ’ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda partililerle bir araya geldi. Başkan Dinçer, partililere 5 yıllık görev..

Dinçer, partililerle bir araya geldi
banner

BAŞKAN DİNÇER; ‘EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE AKSARAY’I İLERİ TAŞIYACAĞIZ’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda partililerle bir araya geldi. Başkan Dinçer, partililere 5 yıllık görev süreci içerisinde yaptıkları çalışmalardan bahsederken yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.

‘YENİ DÖNEME YENİ  MÜJDELERLE GİRECEĞİZ’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in AK Parti il binasındaki katıldığı toplantıda Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Dinçer, göreve geldiği 2019 yılından bu yana Aksaray’a kazandırdıkları hizmetleri anlattı. Bundan sonra hayata geçirecekleri yeni projelerle ilgili de müjdeli haberler verdi.

‘HAYAL BİLE EDİLEMEYEN  PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK’

İnsan odaklı belediyecilik anlayışı ile 2019 yılında başladıkları görev süreci boyunca hayal bile edilemeyen yüzlerce yatırım ve projeyi hayata geçirdiklerini belirten Dinçer, sadece Aksaray’ın değil bölgesel anlamda ilkleri gerçekleştiren belediye olduklarını sözlerine ekledi.

Başkan Dinçer, Hamidiye Mahallesi Kentsel dönüşüm projesinin Türkiye’de en hızlı ilerleyen kentsel dönüşüm projesi olduğuna, yeni sanayi sitesi kentsel dönüşüm projesinin Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği bakanlığınca örnek gösterildiğine dikkat çekti. Orta Anadolu’da ilk olma özelliğine sahip Engelsiz Yaşam Merkezinin yakın zamanda hizmete alınacağını vurguladı.

‘125 PROJEYİ 10 MİLYAR TL DEĞERİNDEKİ YATIRIMIPARTİMİZİN DESTEĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİK’

Birlik ve beraberlik içerisinde istişareye ve ortak akıla dayalı bir yönetim anlayışı ortaya koyduklarını belirten Dinçer, Aksaray’da projelerin hayata geçirilmesi sürecinden partililerin önemli katkılarının olduğunu söyledi. Başkan Dinçer şehrin gelişmesi ve büyümesi için elini taşın altına koyan başta milletvekilleri, ak parti il başkanı ve tüm partililere teşekkür etti. Yeni dönemde de birlik ve beraberlik içerisinde şehrin büyüme hızına katkı sağlayacak projeler gerçekleştireceklerini vurgulayan Başkan Dinçer, katılımcı belediyecilik anlayışının devam edeceğinin mesajını verdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası