banner
Asayiş

Ekiplerden trafik kültürü oluşturma uygulaması

EMNİYETTEN ÖĞRENCİLERE UYGULAMALI EĞİTİM Aksaray Emniyet Müdürlüğü 2023-2024 eğitim-öğretim yılı kapsamında çocuk trafik eğitim parkında 378 öğrenciye uygulamalı eğitim verdi. Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından faaliyet gösteren Trafik..

Ekiplerden trafik kültürü oluşturma uygulaması
banner

EMNİYETTEN ÖĞRENCİLERE UYGULAMALI EĞİTİM

Aksaray Emniyet Müdürlüğü 2023-2024 eğitim-öğretim yılı kapsamında çocuk trafik eğitim parkında 378 öğrenciye uygulamalı eğitim verdi.

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından faaliyet gösteren Trafik Eğitim Parkında, okul öncesi çocuklar ile ilk ve ortaöğretim öğrencilerine derslerde öğrendikleri teorik bilgiler, uygulama yoluyla pekiştiriliyor.

Trafik bilgilerini uygulama fırsatı vermek, okul dışında her an karşı karşıya kalınan trafik ortamını parklarda gerçekleştirerek trafik kurallarına uygun davranış kazandırılmasına ve böylece trafik kültürünün oluşmasına,  trafik kazalarının en aza indirilmesine yardımcı olmak amaçlanıyor. Uygulama kapsamında; 378 öğrenciye emniyet kemeri kullanımı, güvenli yaya ve okul geçidi, güvenli servis taşımacılığı Trafik Güvenliği ve Temel Trafik konularında teorik ve uygulamalı eğitimler verildi. Ekipler eğitimlerin süreceğini bildirdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası