Aksaray’da elektrik faturası kesmek için sayaçtaki kullanılan miktarı kontrol eden işçi Osman A. (35), panodaki kaçak nedeniyle akıma kapılıp yaşamını yitirdi. Olay, Yeşilova Beldesi’nde müstakil bir evde meydana geldi. Elektrik..
Aksaray’da elektrik faturası kesmek için sayaçtaki kullanılan miktarı kontrol eden işçi Osman A. (35), panodaki kaçak nedeniyle akıma kapılıp yaşamını yitirdi.
Olay, Yeşilova Beldesi’nde müstakil bir evde meydana geldi. Elektrik dağıtım şirketinde çalışan 3 çocuk babası Osman A, fatura düzenlemek için bir evin sayacındaki kullanım miktarını kontrol ederken panodaki kaçak nedeniyle akıma kapıldı. İşçi yere yığılırken, çevredekiler durumu jandarma ve sağlık görevlilerine bildirdi. İhbar üzerine adrese gelen sağlık görevlileri Osman A’nın yaşamını yitirdiğini belirledi. Osman A’nın cansız bedeni otopsi için Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)