Gündem

‘Emek bizim inancımızda ve kültürümüzde kutsaldır’

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Kumbuzoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Türkiye’nin ve Aksaray’ın kalkınmasına, emekleri, nasırlı elleri ve alın terleriyle..

‘Emek bizim inancımızda ve kültürümüzde kutsaldır’
banner

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Kumbuzoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Türkiye’nin ve Aksaray’ın kalkınmasına, emekleri, nasırlı elleri ve alın terleriyle katkıda bulunan işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum. Aksaray’ın tarım, turizm, sanayi, ulaşım ve diğer sektörlerdeki yatırım, istihdam, üretim ve ihracat faaliyetleri ile TR71 bölgesinde ve İç Anadolu’da parlayan bir yıldız olmasında şüphesiz en büyük katkı işçi kardeşlerimizindir. Emek bizim inancımızda ve kültürümüzde kutsaldır. Kalkınmayı toplumun tüm unsurlarıyla birlikte gerçekleştirebileceğimiz inancıyla toplumumuzun büyük bir kesimini oluşturan işçi kardeşlerimizin de hakkını, hukukunu her zaman iyileştirme gayretinde olacağız. Bu hassasiyetle işçi haklarının korunması her zaman ilk önceliğimiz olmaya devam edecektir. İşçi kardeşlerimizin emeklerinden gelen güce inanıyor, adımlarımızı onların menfaatleri doğrultusunda atıyoruz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü vesilesiyle, büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası için Türkiye Yüzyılı’na girilirken buna katkı sağlayan işçi kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyor, her birine aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı, bereketli ve huzurlu bir ömürler diliyoruz.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası