Gündem

Eski Bakan Eroğlu’ndan Başkan Dinçer’e ziyaret

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Aksaray Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile görüştü. Aksaray Üniversitesinin2023-2024 Akademik Yılı açılış törenine katılmak üzere Aksaray’a gelen önceki..

Eski Bakan Eroğlu’ndan Başkan Dinçer’e ziyaret
banner

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Aksaray Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile görüştü.

Aksaray Üniversitesinin2023-2024 Akademik Yılı açılış törenine katılmak üzere Aksaray’a gelen önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e ziyarette bulundu. Belediye Başkanı Dinçer, daha önce bakanlık görevinde bulunan Veysel Eroğlu’nu Belediye Başkanlık makamında ağırladı.

Aksaray’da gerçekleşen yatırımlar ve projeler konusunda eski bakan Veysel Eroğlu’na bilgiler aktaran Belediye Başkanı Dinçer, yeni arıtma tesisi ve içme suyu temini noktasında yürütülen çalışmalardan bahsetti.

Daha önce Aksaray’a birçok kez geldiğini ifade eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Aksaray’ın sürekli gelişen ve büyüyen şehirlerarasında olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Dinçer, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek eski bakan Veysel Eroğlu’na teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası