Aksaray’da çitçilerin buğday yüklemesi yaptıkları esnada helezonun üzerlerine düşmesi sonucu 1’i ağır 2 kişi yaralandı. Olay Yeşilova Beldesi Köseli Mahallesi’nde meydana geldi. Hacı Ahmet G. (52) ile Faruk S. (59)..
Aksaray’da çitçilerin buğday yüklemesi yaptıkları esnada helezonun üzerlerine düşmesi sonucu 1’i ağır 2 kişi yaralandı.
Olay Yeşilova Beldesi Köseli Mahallesi’nde meydana geldi. Hacı Ahmet G. (52) ile Faruk S. (59) helezon makinesi ile buğday yüklerken bir anda helezon makinesi üzerlerine devrildi. Kazada Hacı Ahmet G. ile Faruk S. yaralandı. Durumu fark eden komşuları hemen yaralıların yardımlarına koşarak iş makinesinin altında kalan 2 kişiyi kurtardı.
Olay yerine çağrılan 112 ekiplerince ambulanslarla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan yaralılardan Faruk S’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)