Aksaray İl Jandarma ekipleri hırsızlık için mandıraya giren 2 şüpheliyi suçüstü yakaladı. İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, köylerde devriye gezerken, şüpheli şahıs ihbarını değerlendirerek bir mandıraya baskın yaptı. Baskında 2..
Aksaray İl Jandarma ekipleri hırsızlık için mandıraya giren 2 şüpheliyi suçüstü yakaladı. İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, köylerde devriye gezerken, şüpheli şahıs ihbarını değerlendirerek bir mandıraya baskın yaptı. Baskında 2 kişiyi suçüstü yakalayan ekipler, şahısların üstünde arama gerçekleştirdi. Yapılan aramada bir miktar metamfetamin, uyuşturucu hap ve uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Hafif ticari araca yönelik yapılan aramada ise bagajdan çok sayıda elektronik alet ele geçirildi. 2 şüpheli gözaltına alındı. İl Jandarma Komutanlığındaki işlemlerinin ardından 2 şahıs adliyeye sevk edildi. Haber: Ali FURAT
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)