TFF 2. Lig Kırmızı grup mücadele eden Motolux 68 Aksaray Belediyespor ligin 13’üncü haftasında deplasmanda konuk olduğu Iğdırspor’a 2-1 mağlup oldu. Siyah beyazlı ekip sahaya Emre Satılmış, Uğur Aygören, Oğuzhan..
TFF 2. Lig Kırmızı grup mücadele eden Motolux 68 Aksaray Belediyespor ligin 13’üncü haftasında deplasmanda konuk olduğu Iğdırspor’a 2-1 mağlup oldu.
Siyah beyazlı ekip sahaya Emre Satılmış, Uğur Aygören, Oğuzhan Açıl, Ercan Yazıcı, Hakan Özkan, Osman Bayrak, Doğan Ateş, Abdussamed Karnucu, Cihan Aydın, Ali Kucık ve Yasin Abdioğlu 11’i ile sahaya çıktı. Maça ev sahibi ekip Iğdır etkili başladı. 9’uncu dakikada Hasan Hatipoğlu’nun golü ile 1-0 öne geçti. 20 dakikada temsilcimiz beraberlik için Iğdır kalesine yüklendi. Siyah beyazlı ekip yakaladığı pozisyonu gole çeviremedi. Kontra ataktan hızlı çıkan ev sahibi ekip 23’üncü dakikada Tahir Babaoğlu’nun golü ile durumu 2-0 yaptı. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca temsilcimiz soyunma odasına 2-0 mağlup gitti. 2 yarıya temsilcimiz etkili başladı.59’uncu dakikada Ali Kucık’ın golü ile durumu 2-1 yaptı. Son dakikalara kadar beraberlik için gol arayan temsilcimiz aradığı golü bulamayınca sahadan 2-1 mağlup ayrıldı. Siyah beyazlı ekip 19 Kasım Pazar günü sahasında saat 14:00 Somaspor konuk edecek. Alınan 5’inci mağlubiyet sonrası temsilcimiz ligde sondan 2. sıraya geriledi. Haber :Alim ÖZTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)