TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden futbol temsilcimiz 68 Aksaray Belediyespor ligin 18. haftasında deplasmanda konuk olacağı Osmaniyespor hazırlıklarını Alanya’da sürdürüyor. Temsilcimiz, teknik patron Mustafa Sarıgül nezaretinde antrenmana ısınma..
TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden futbol temsilcimiz 68 Aksaray Belediyespor ligin 18. haftasında deplasmanda konuk olacağı Osmaniyespor hazırlıklarını Alanya’da sürdürüyor. Temsilcimiz, teknik patron Mustafa Sarıgül nezaretinde antrenmana ısınma hareketleriyle başladı. İdman, çift kale maçla ve 1,5 saatte tamamlandı. Teknik patron Mustafa Sarıgül, “Pazar günü ikinci yarının ilk maçında 3’üncü sırada bulunan Osmaniyespor ile karşılaşacağız. Hazırlıklarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Deplasmanda yenip lige 3 puanla başlamak işitiyoruz” diye konuştu. Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)