banner
Gündem

‘İstişare kadim bir devlet geleneğidir’

Farklı birimlerdeki idari görev süreleri tamamlanan akademisyenlerle öğle yemeğinde bir araya gelen ve bugüne kadarki hizmetleri münasebetiyle teşekkür eden Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, kampüsteki işleri istişare..

‘İstişare kadim bir devlet geleneğidir’
banner

Farklı birimlerdeki idari görev süreleri tamamlanan akademisyenlerle öğle yemeğinde bir araya gelen ve bugüne kadarki hizmetleri münasebetiyle teşekkür eden Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, kampüsteki işleri istişare ve tecrübe paylaşımı ile yapmayı sürdüreceklerini belirtti.

Görev süreleri boyunca birim yöneticilerinin iş ve işleyişlere ciddi katkılar sunduklarını ve kampüsün gelişimi adına çok önemli çalışmalara imza attıklarını söyleyen Prof. Dr. Alpay Arıbaş, “Tüm hocalarımız görev süreleri boyunca kendi alanlarında çok değerli işler üretti. Kendilerine samimiyetle teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. Görev süreleri tamamlanan idarecilerle fikir alışverişi yapmayı sürdüreceklerini ve bunu çok kıymetli bulduklarını kaydeden Prof. Arıbaş, “İstişare ve tecrübeden istifade kadim bir devlet geleneğidir ve biz de aynı düsturla çalışıyoruz. Kıymetli hocalarımızla yine bir arada olacağız, işlerimizi konuşacağız, önerilerini ve eleştirilerini alacağız… Kendileriyle böyle bir organizasyonda bir araya gelmek ve hasbihal etmek bizleri çok mutlu etti. Hocalarımıza hem hizmetleri hem de etkinliğimize katılma nezaketleri münasebetiyle bir kere daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan kısa açıklamanın ve öğle yemeğinin ardından Rektör Alpay Arıbaş, katılımcılara “Teşekkür Belgesi” takdiminde bulundu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası