banner
Gündem

İYİ Parti İl Başkanı Belgemen’den Rektör Arıbaş’a ziyaret

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’a tebrik ziyaretinde bulundu. ASÜ’de eğitim-öğretim, araştırma ve bilimsel projelerin yanı sıra, sosyal ve kültürel etkinlikler..

İYİ Parti İl Başkanı Belgemen’den Rektör Arıbaş’a ziyaret
banner

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’a tebrik ziyaretinde bulundu.

ASÜ’de eğitim-öğretim, araştırma ve bilimsel projelerin yanı sıra, sosyal ve kültürel etkinlikler ile toplumsal faydaya dönük çalışmalar yaptıklarını söyleyen Rektör Arıbaş, şehrin değerleriyle ahenk gösteren bir çalışma dinamiği içinde olduklarını vurguladı. Özellikle endüstriyel üretime dönük projeler üzerine odaklandıklarını ve toplumsal faydayı merkeze aldıklarını kaydeden ASÜ Rektörü, “Aksaray Teknoparkın kurulması, laboratuvar imkânlarının arttırılması, sanayiye yönelik test ve analizlerin nicel ve nitel gelişimi… Tüm bu alanlarda potansiyelimizi daha da yükseltmek istiyoruz” dedi. İYİ Parti İl Başkanı Sercan Belgemen ise Rektör Arıbaş’a yeni vazifesinde başarılar diledi.

Ziyareti esnasında Sercan Belgemen’e, İYİ Parti Aksaray Teşkilatlarının yöneticileri de eşlik etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası