banner
Gündem

Kabristanlıklarda bayram hazırlığı

Aksaray Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla kabristanlıklarda yabani ot temizliği, çevre düzenlemesi, yıkama, bakım ve onarım çalışması başlattı. Şehir merkezinde bulunan kabristanlıklarda belirli periyotlarda bakım çalışması gerçekleştiren Aksaray Belediyesi Kurban..

Kabristanlıklarda bayram hazırlığı
banner

Aksaray Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla kabristanlıklarda yabani ot temizliği, çevre düzenlemesi, yıkama, bakım ve onarım çalışması başlattı.

Şehir merkezinde bulunan kabristanlıklarda belirli periyotlarda bakım çalışması gerçekleştiren Aksaray Belediyesi Kurban Bayramı dolayısı ile Ervah ve Bedir Muhtar Kabristanlıklarındaki çalışmalarını yoğunlaştırdı. Kabristanlıklarda vatandaşlara kabir ziyareti esnasında ferah ortamlar sunabilmek adına yabani otlar temizleniyor, süs bitkileri ve ağaçlar budanıyor.

Gönül Belediyeciliği anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Aksaray Belediyesi, kabristanlık ziyaretleri yapan vatandaşlara her bayramda olduğu gibi bu bayramda da dua kitabı hediye edecek. Kurban Bayramı öncesinde mobil ikram araçları ile lokma ve dondurma ikramı da bulunulacak. Kabristanlıkları ziyaret etmek isteyip ulaşım imkânı olmayanlar içinde belediye ekiplerince ücretsiz ulaşım imkânı sunulacak.

‘GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNDE

ÖRNEK BİR BELEDİYEYİZ’

Vatandaşların her anında yanında olmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ‘’Gönül belediyeciliğinde örnek bir belediyeyiz. Vatandaşlarımızın her anında yanın olmak için sürekli yeni hizmetler üretiyoruz. Toplu kullanım alanlarımızın rutin bakımlarını yapmanın yanı sıra özel günler içinde detaylı temizlik ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Her özel günde olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da başta aziz şehitlerimizin muhterem aileleri olmak üzere tüm vatandaşlarımızın toplu kullanım alanlarında yanlarında ve hizmetinde olacağız” dedi. (Haber Bülteni)  

 

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası