Ortaköy Kaymakamı Ahmet Karatape, Dünya Otizm Farkındalık Günü münasebetiyle beraberinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Sosyal Hizmet Merkez Müdürlüğü personelleriyle birlikte, Tuğra ve ailesini ziyaret etti. Karatape, “Otizmli çocuklarımızın..
Ortaköy Kaymakamı Ahmet Karatape, Dünya Otizm Farkındalık Günü münasebetiyle beraberinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Sosyal Hizmet Merkez Müdürlüğü personelleriyle birlikte, Tuğra ve ailesini ziyaret etti. Karatape, “Otizmli çocuklarımızın sosyal yaşamda yer bulmaları için her kurum ve kişi elinden geleni yapmalı. Onlar bizim özel vatandaşlarımızdır” dedi. Karatepe Minik Tuğra’ya saat hediye etti. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)